استعلام قیمت
نرخ ارز

آب اکسیژنه (کاربرد ها و بررسی آماری)

آب اکسیژنه (کاربرد ها و بررسی آماری)

آب اکسیژنه (کاربرد ها و بررسی آماری)

آب اکسیژنه در صنایع مختلفی کاربرد دارد. در ادامه به کاربرد آب اکسیژنه در 10 صنعت مختلف اشاره می شود.

آب اکسیژنه (هیدروژن پراکساید) در صنایع مختلفی کاربرد دارد. در ادامه به کاربرد آب اکسیژنه  در 10 صنعت مختلف اشاره می شود.

سنتز شیمیایی

آب اکسیژنه  در این صنعت به عنوان یک اکسید کننده کاربرد دارد.آب اکسیژنه  وزن مولکولی کمی دارد، به همین دلیل بازده بیش تری از پتاسیم پرمنگنات  و دی کرومات دارد. این ماده در بسیاری از حلال های آلی حلالیت دارد.

بسته بندی

برای ضد عفونی کردن دستگاه های تولیدی و سطح بسته بندی مواد غذایی از آب اکسیژنه  استفاده می کنند.

لوازم آرایشی و داروسازی

خاصیت اکسید کنندگی  و ضد عفونی کنندگی آب اکسیژنه  آن را یک گزینه ی مناسب برای صنایع آرایشی و پزشکی می کند. برای مثال آب اکسیژنه در رنگ کردن مو و سفید کردن دندان کاربرد دارد.

صنایع الکترونیک

در این صنعت، ازآب اکسیژنه  به عنوان تمیزکننده و اکسید کننده استفاده می شود. در فرایند تولید بردها ازآب اکسیژنه  به عنوان اچانت استفاده می شود. در فرایند تولید نیمه هادی ها، از آب اکسیژنه  با کیفیت، به عنوان اکسید کننده و تمیز کننده استفاده می شود.

محیط زیست

آب اکسیژنه  یک ماده دوستدار محیط زیست است؛ به همین دلیل در بسیاری از فرایندها برای کاهش اثرات منفی زیست محیطی ازآب اکسیژنه استفاده می شود.

صنایع غذایی

در صنایع غذایی ازآب اکسیژنه  به عنوان یک سفید کننده استفاده می شود. در تولید روغن های طبیعی، شکرهای طبیعی، موم  و نشاسته از آب اکسیژنه  استفاده می شود.

معدن

در صنعت معدن از آب اکسیژنه  به عنوان منبع اکسیژن و اکسیدکننده استفاده می شود.

کاغذ

در صنعت کاغذ از آب اکسیژنه  به عنوان یک سفید کننده استفاده می شود. در بازیافت کاغذ، برای از بین بردن جوهر ازآب اکسیژنه  استفاده می شود.

نساجی

در فرایند های سفید کردن فیبر های طبیعی و سنتزی ازآب اکسیژنه  به عنوان سفید کننده استفاده می شود.این ماده فیبر را بدون کاهش خواص مکانیکی آن، روشن می کند.

حمل ونقل

از آب اکسیژنه  با غلظت بالا در پیشران موشک ها استفاده می شود.

آب اکسیژنه (کاربرد ها و بررسی آماری)

فروش آب اکسیژنه(کاربرد ها و بررسی آماری)

در حال حاضر شرکت کانگورو، آب اکسیژنه تبریز، دگوسا و پاشا عرضه می کند. برای اطلاعات بیش تر با شماره 88064800 داخلی 220 تماس حاصل فرمایید.

منبع: www.analyticaltechnology.com

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا