استعلام قیمت
نرخ ارز

رزین اپوکسی و پوشش اپوکسی

 

 رنگ و پوشش بزرگ ترین بخش تقاضای جهانی رزین اپوکسی (حدود 40%) در سال 2015 بوده است. رزین اپوکسی به عنوان بایندر در پوشش ها، به منظور افزایش طول عمر پوشش های کف و فلزات کاربرد دارد. می تواند چند خاصیت را از جمله استحکام، پایداری و مقاومت شیمیایی در پوشش ها را بهبود ببخشد. خشک شدن سریع، چقرمگی، چسبندگی عالی، مقاومت به سایش، مقاومت به آب عالی، که حفاظت مناسبی برای فلزات و سایر سطوح فراهم می کند.

پوشش اپوکسی

پوشش های اپوکسی پودری درواشر ها، خشک کن ها، لوازم آشپزخانه، اتصالات و فلزات در صنعت نفت و گاز، لوله های انتقال آب، میله های تقویت کننده بتن کاربرد دارد. صنایع خودروسازی، دریایی و هوایی از اپوکسی به عنوان پرایمر به منظور حفاظت از خوردگی استفاده می کنند. رنگ و پوشش بزرگ ترین بخش تقاضای جهانی رزین های اپوکسی (حدود 40%) در سال 2015 بوده است. انتظار می رود سریع ترین رشد در تقاضای اپوکسی برای بخش مواد کامپوزیت، با CAGR  5.9% از 2016 تا 2024 باشد.

 افزایش تقاضا برای مواد سبک وزن با عملکرد بهتر از صنعت خودروسازی و هوایی رشد تقاضای اپوکسی را به همراه خواهد داشت.

پوشش اپوکسی

 

خواص رزین ها

استحکام بالا

انقباض کم

چسبندگی عالی به مواد مختلف

عایق الکتریکی

مقاومت شیمیایی و حلال

رزین اپوکسی هزینه کم و سمیت کم

 

بازار جهانی :

 

 

 

رزین اپوکسی و پوشش اپوکسی

رزین اپوکسی و پوشش اپوکسی

  

خرید رزین های  و پوشش های

در حال حاضر شرکت کانگورو، رزین های اپوکسی E06، E01 و E11 را با قیمت مناسب عرضه می کند.  برای اطلاعات بیش تر با شماره 88064800 داخلی 211 تماس حاصل فرمایید. 

منابع:

grandviewresearch

mordorintelligence

specialchem

دیدگاه ها (1)
در موضوع “رزین اپوکسی و پوشش اپوکسی”
  1. 364681 253236As I website owner I believe the content material here is extremely superb, thanks for your efforts. 653108

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا