بازار PVC هند در تعادل بین پیشنهادات محدود و تقاضای ضعیف است

بازار پی وی سی هند

بازار پی وی سی هند

به گزارش کانگورو به نقل از پتروتحلیل، فعالان PVC در هند اکنون انتظار دارند. که قیمت ها در کوتاه مدت ثابت یا اندکی افزایش یابد. آنها انتظار دارند که تولیدکننده تایوانی. احتمالاً در اوایل هفته آینده این وضعیت را روی قیمت های ماه اوت منعکس کند.

قیمت واردات به هند، بزرگترین واردکننده پی وی سی در جهان. با اشتهای خرید به طور کلی ضعیف است. به طوری که فروشندگان منتظر پیشنهادات سازنده تایوانی و پیشنهادات محدود. در غیاب پیشنهادات چینی هستند. در همین حال، به لطف افزایش 3 درصدی اتیلن در سه هفته گذشته. فروشندگان از پیشنهادات خود اطمینان بیشتری دارند.

پیشنهادهای چینی ناپدید شد

پراکنده بودن پیشنهادات چین، بزرگترین واردکننده هند، به هند در اواخر سال گذشته. و در چهار ماهه اول سال جاری منجر به ایجاد شکافی شده است.که سایر واردکنندگان به دلیل شکاف قیمتی بین اهداف خرید و فروش خود. پر کردن آن را با مشکل مواجه کرده اند.

یک تاجر هندی گفت: «پیشنهادات چینی پراکنده شده است زیرا خریداران هندی نگران هستند. که دولت مالیات محافظتی بر PVC مبتنی بر کاربید چینی اعمال کند. این ممکن است باعث تاخیر شود زیرا مقامات ممکن است شروع به بازرسی تمام محموله های PVC کنند. ثانیاً، نرخ حمل و نقل نیز افزایش یافته است و باعث شده است. که کالاهای چینی به سطوح غیرقابل قبولی در هند برسد.»

نرخ حمل و نقل کانتینری از چین به هند که در ماه می حدود 40 تا 45 دلار در هر تن بود. اکنون 60 تا 65 دلار در هر تن است. این تاجر هندی همچنین گفت: “نسبت ها در هفته گذشته 55-65 دلار در هر تن بود.اما نرخ های پایانی پایین تر دیگر دیده نمی شود. این امر پیشنهاد برای هند را دشوار می کند زیرا اشتها برای کالاهای چینی در حال کاهش است.

قیمت واردات به پایین ترین حد در هشت ماه گذشته   بازار پی وی سی هند

داده ها نشان داد که قیمت PVC K67 وارداتی در هند اکنون به پایین ترین حد در هشت ماه گذشته رسیده است. قیمت پی وی سی K67 وارداتی مبتنی بر اتیلن در حال حاضر 750-790 دلار در هر تن بر اساس CIF، نقدی ارزش گذاری شده است.

قیمت واردات به کشور از ابتدای فوریه بین 19 تا 20 درصد کاهش یافته است، اما قیمت ها در دو هفته گذشته تثبیت شده است.

up